akvarel a barevné tuše na papíře

2019

Odhadní cena: 80 000 Kč

olej na plátně,2011

nerámováno

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2019

rámováno, zaskleno

Litografie,2017

olej na plátně,2014
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5