olej na plátně

2011

nerámováno

Odhadní cena: 110 000 Kč

Byl reprodukován v Jeruzalémské bibli vydáné v roce 2013.

olej na plátně,2019
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2014

rám 60x45

olej na plátně,2011
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2020
olej na plátně,2019
olej na plátně,2021