olej na plátně

2011

nerámováno

Odhadní cena: 110 000 Kč

Byl reprodukován v Jeruzalémské bibli vydáné v roce 2013.

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej na plátně,2021
olej a akryl na plátně,2021
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2020
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2021

Rám 95x66 cm, zaskleno

akryl a olej na plátně,2020