olej na plátně

2018

Odhadní cena: 90 000 Kč

Akryl a olej na plátně,2016
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na měděné desce
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

Litografie,2017
olej na plátně
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

rámováno, zaskleno