olej na plátně

2018

Odhadní cena: 90 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2019
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2020
Olej na papíře,2019
olej na plátně,2016

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2021
Olej na plátně,2021-2022