olej a akryl na plátně

Odhadní cena: 500 000 Kč

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně,2020
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2014

olej na plátně,2021

akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2020

rámováno, zaskleno