C-print, forex

2012

Odhadní cena: 42 000 Kč

olej na plátně,2021

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2019
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2020
Litografie,2017