C-print, forex

2012

Odhadní cena: 42 000 Kč

olej na plátně,2016
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13

Rámováno

olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej na plátně,2021