Odhadní cena: 40 000 Kč

olej na plátně,2020
Litografie,2017
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej a akryl na plátně,2021

rám 60x45

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2021