Odhadní cena: 40 000 Kč

akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na měděné desce
olej na plátně,2019
Olej na plátně,2021-2022

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole