Sádra, plátkové zlato

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15

Odhadní cena: 45 000 Kč

olej na plátně,2021
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021

olej na plátně,2022
olej na plátně,2020
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40

olej na plátně,2020
olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně,2014