olej na měděné desce

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně,2015
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2014

Rámováno

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2021
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2018
olej na plátně,2020

rám 60x45