olej na měděné desce

Odhadní cena: 55 000 Kč

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2020
olej na plátně
akryl, olej a pastel na plátně,2021
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2020

rám 60x45

olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2020