Olej na plátně instalovaný na krabici

v 50 ✕ š 25 ✕ h 40

Vystaveno: Nadějné vyhlídky, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 12 000 Kč

olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2020
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2015

rám 60x45

olej na plátně,2021
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

akryl a olej na plátně,2021

rámováno, zaskleno

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2021