tužka na papíře

Odhadní cena: 12 000 Kč

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

akryl a olej na plátně,2022

Litografie,2017

rám 60x45

Olej na papíře,2019
olej na plátně,2019
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno