tužka na papíře

Odhadní cena: 12 000 Kč

olej na plátně,2015
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

akryl a olej na plátně,2022

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2019