128Monolith: Another sketch (zbytečně prolitá krev)

světelný objekt

v 120 ✕ š 22

Odhadní cena: 26 000 Kč

olej na plátně,2011

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2019
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej a akryl na plátně,2022
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15