128Monolith: Another sketch (zbytečně prolitá krev)

světelný objekt

v 120 ✕ š 22

Odhadní cena: 26 000 Kč

Litografie,2017
Olej na plátně,2021-2022
olej na plátně,2021
olej na plátně,2011
olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
olej na plátně,2019
olej na plátně,2015
olej na plátně,2021