olej na plátně

2016

Odhadní cena: 25 000 Kč

olej na plátně,2021
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

akryl a olej na plátně,2022

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2017

olej na plátně,2021
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15