olej na plátně

2016

Odhadní cena: 25 000 Kč

olej na plátně,2022
olej na plátně,2018
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2011
olej na měděné desce
olej na plátně,2021
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

Rámováno