Odhadní cena: 9 000 Kč

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3

olej na plátně,2020
Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2011
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2019

olej na plátně,2020

olej na plátně,2021