Odhadní cena: 9 000 Kč

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na měděné desce
Akryl a olej na plátně,2016
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

olej na plátně,2019
olej na plátně
Litografie,2017
olej na plátně,2021