Akryl na plátně

Odhadní cena: 90 000 Kč

Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2021
olej na plátně,2014
olej na plátně,2020
Litografie,2017
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2011

nerámováno

Olej na plátně,2021-2022
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm