85Abstrakce I

Vosk

v 98 ✕ š 80

Odhadní cena: 45 000 Kč

akryl a olej na plátně,2022

akryl a olej na plátně,2021
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2022
olej na plátně,2020
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15

olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2020
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2019

rámováno, zaskleno