Kombinovaná technika

2016

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15

Vystaveno: Nadějné vyhlídky, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej na plátně,2015
olej na plátně,2020

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40

Rámováno

olej na plátně,2020
Olej na papíře,2019
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2019